Krzysztof Zacharzewski - inicjator projektu drawsko - złocienieckiej przyjaźni, propagator dobrych pomysłów, na co dzień radny Rady Powiatu Drawskiego,  Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy". Lubi podróżować ...między Złocieńcem, a Drawskiem i jak mówi tą drogę zna na pamięć. Jego marzeniem jest aby droga z Drawska do Złocieńca przez Gudowo, Linowno, Lubieszewo i Stawno stała się drogą przyjaźń.

 

 

 

 

 

 

 

 Marek Sztark - animator projektu, pobudza wyobraźnię i drawsko - złocieneickie zmysły, degustator śledzi, uczestniczył i realizował niezliczoną ilośc ciekawych projektów, związany jest z terenem Pojezierza Drawskiego. Na co dzień mieszkaniec Szczecina. Doświadczenie zawodowe bogate, jest laureatem tytułu „Mecenas Kultury Miasta Szczecina 1997” za skuteczność projektu sponsoringowego „Bezpieczna Kana”, jest Honorowym Obywatelem Czaplinka za współtworzenie marki produktu regionalnego „Miody Drahimskie”, został uhonorowany tytułem "Szczupak 2005" w plebiscycie na największe wydarzenie artystyczne roku za pomysł i organizację koncertu Requiem Polskie Krzysztofa Pendereckiego w Stoczni Szczecińskiej.

 

 

 

 

 

 

Osoby aktywnie współpracujące przy realizacji projektu (lista wciąż rośnie) ;-)

Józef Szkandera, Lucyna Jabłońska, Jarosław Leszczełowski, Marcin Łukasz, Adam Cygan, Piotr Disterhof, Tomasz Walkiewicz, Leszek Paradowski, Dominik Barsul, Jacek Kozłowski, Romuald Kurzątkowski, Eryk Krasucki, Janusz Walczak, Młodziezowa Rada Miasta i Gminy Złocieniec

Sample Content

Początek strony